Програмний РРО Cashalot

Сервіси ІТС
 Програмний РРО Cashalot
Артикул:
ЦІНА: 1 220 грн.

Сервіс ІТС "Cashalot" - сервіс для програмної реєстрації розрахункових операцій (ПРРО) на фіскальному сервері контролюючого органу (ФСКО), що є зручною і вигідною альтернативою класичним касових апаратів. Сервіс дозволяє швидко організувати роботу будь-якої кількості робочих місць (кас) і забезпечує миттєву реєстрацію розрахункових операцій для всіх підприємців, незалежно від системи оподаткування та форми власності.

Використання ПРРО Cashalot - це нова можливість для автоматизації бізнесу і скорочення витрат на його утримання.

Основні функціональні можливості сервісу Cashalot
· Створення та реєстрація чеків.
· Проведення службових операцій.
· Підтримка різних видів оплат.
· Синхронізація з ФСКО.
· Сторнування чека.
· Операції з повернення товару.
· Автоматичний розрахунок податків.
· Автоматичне формування Z-звіту при закритті зміни.
· Відправка електронного чека на e-mail.

Переваги сервісу Cashalot

1. Легкий старт Сервіс "Cashalot" - це проста реєстрація і введення в експлуатацію прро без походів в контролюючі органи з пакетами документів. Весь процес здійснюється буквально за кілька кліків. При цьому можна організувати необмежену кількість кас - досить мати комп'ютер для установки ПРРО Cashalot, кваліфіковану електронний підпис (КЕП) і інтернет.

2. Спрощений касовий облік. З ПРРО не потрібно вести книгу обліку витратних операцій (КОВО), мати приміщення для зберігання цих документів, піклуватися про контрольні стрічках, технічне обслуговування РРО тощо

3. Інтеграція з обліковою системою для автоматизації бізнесу Сервіс "Cashalot" інтегрований з типовими програмами для автоматизації бізнесу, що дає можливість користуватися всіма функціями прро в використовуваної облікової системі. До складу кожного примірника "Cashalot" входить модуль інтеграції з прикладним рішенням для автоматизації бізнесу, який активується одночасно з прро Cashalot і діє протягом одного року з моменту замовлення ліцензії. Ціна примірника "Cashalot" залежить від кількості придбаних кас в одному замовленні. Наприклад, якщо юридична особа одним замовленням набуває "Cashalot" для 5 кас, то ціна кожного примірника буде дорівнювати 1670 грн. Якщо ж замовлення буде розбитий на дві частини, наприклад, одним замовленням купуються 2 каси, а другим - 3 каси, то в першому замовленні ціна складе 2210 грн. за касу, а в другому - 1670 грн.

Використання сервісу "Cashalot"

Для початку роботи з сервісом користувачеві слід зареєструвати особистий кабінет на сайті сервісу "Cashalot", зареєструвати в ньому свої організації та додати існуючі ПРРО, або оформити заяву на реєстрацію нових ПРРО.

Після реєстрації слід завантажити необхідне програмне забезпечення та встановити його.


З урахуванням того, що поставка здійснюється відповідно до кількості кас, то ліцензія при завантаженні прив'язується до фіскального номера конкретної каси (даний номер присвоюється в ДПС і доступний користувачеві безпосередньо в особистому кабінеті сервісу).


Для підключення ПРРО до програми для автоматизації бізнесу слід підключити бібліотеку драйвера прро "Cashalot", вибравши "Завантажити інструкцію", де буде опис "драйвер ПРРО Cashalot для BAS") і налаштувати роботу з фіскальним реєстратором в програмі автоматизації (див. Докладніше опис у відповідній програмі).

Вгору