ІТС Супровід

ІТС Супровід

Однією з умов ефективної роботи «1С:Підприємство» - є адаптація програми під специфіку роботи користувача та підтримка актуальності її функціоналу. Ці завдання, а також практичні й технічні питання що до експлуатації програм ви можете вирішити, звернувшись до нашої компанії.

«Орбіс-Т» надає повний комплекс послуг супроводу програм «1С:Підприємство», якість яких підтверджено статусом Центр супроводу програм та інформаційних продуктів «1С:Підприємство». Персонал Центру супроводу - це атестовані співробітники з кваліфікацією Професіонал, Спеціаліст, Спеціаліст-консультант.Ми прагнемо забезпечити користувачів оперативною та кваліфікованою інформаційно-консультаційною, методичною та технологічною підтримкою, необхідною для ефективної роботи з програмою.
Легальним користувачам «1С:Підприємство» ми не тільки нагадуємо про необхідність придбати  ІТС, а також пропонуємо індивідуальні варіанти супроводу з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Користувачам, які тільки замислюються над легалізацією «1С:Підприємство», ми надаємо рекомендації, що дозволяють без втрат пройти перевірку щодо захисту авторських прав з боку правовласника.Вгору