ІТС Супровід

ІТС Супровід

Однією з умов ефективної роботи BAS та інших програм автоматизації - є адаптація програми під специфіку роботи користувача та підтримка актуальності її функціоналу.

Ці завдання, а також практичні й технічні питання що до експлуатації програм ви можете вирішити, звернувшись до нашої компанії.

«Орбіс-Т» надає повний комплекс послуг супроводу BAS та інших програм автоматизації, якість яких підтверджено статусом "Центр супроводу".

Персонал Центру супроводу - це атестовані співробітники з кваліфікацією Професіонал, Спеціаліст, Спеціаліст-консультант.Ми прагнемо забезпечити користувачів оперативною та кваліфікованою інформаційно-консультаційною, методичною та технологічною підтримкою, необхідною для ефективної роботи з програмою.
Легальним користувачам BAS та інших програм автоматизації ми не тільки нагадуємо про необхідність скласти договір  ІТС, а також пропонуємо індивідуальні варіанти супроводу з оптимальним співвідношенням ціни та якості.
Користувачам, які тільки замислюються над легалізацією облікового софта, ми надаємо рекомендації, що дозволяють без втрат пройти перевірку щодо захисту авторських прав з боку правовласника.Вгору